ВРЕМЕ И ТРУ мулти носат обвивка

ВРЕМЕ И ТРУ мулти носат обвивка

Во продавницата
DEN 207.68
Стока:

Инстант трансформација со времето и завитката на Хедер Греј Кимоно. Слоевите за дизајн на отворено убаво над резервоарот, блуза со Тор за да создадат полиран изглед за работа или игра. Исклучиво на. Моделот е 5'10 "и носи една големина најмногу се вклопува. Опуштено вклопување. Комоно со должина на лактот. Кимоно од време и Тру.

Карактеристики на производот

Поврзани производи