Женски кратки ракави поштенски преден појадок облека

Женски кратки ракави поштенски преден појадок облека

Во продавницата
DEN 463.84
Стока:

Кратката за кратки ракави на белиот stagенски кратки ракави предниот појадок е мека, удобна и подвижна. Облеката за појадок има странични џебови и удобно затворање на поштенски преден со рез. Меката плетена ткаенина му позајмува на абење, додека карактеристиката на вратот v дава дополнителна утеха при носење на овој плетен дастер. Бела стада женска кратка ракав поштенски преден појадок наметка : 60% памук, 40% полиестер. Плете. V вратот. Кратки ракави. Затворање на поштенски преден дел. Странични џебови. Текстуриран материјал. Цврсти материи и отпечатоци. Лабаво вклопување. Машинско миење ладно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи