Flexees Cool Comfort Firm Control Wyob Cami

Flexees Cool Comfort Firm Control Wyob Cami

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

За разлика од Shapewear изградена од шема со помала големина и намалена, новата колекција Maiden Form е дизајнирана специјално за фигурата и обликот на телото на жените големини 1x-4x. Носете ја вашата сопствена градничка торта на врвот има удобност + дизајн чипка што се движи со вас за флексибилно вклопување. Flexees од страна на Maiden Form Control Control Носете своја сопствена градничка торта. Лесна ткаенина настапува без додадено најголемиот дел. Анти-статичка, ткаенина без прицврстувачи помага лесно да се разгледува облеката. Ткаенината за губење ви помага да се оладите. Поставата за електрична мрежа помага да се изедначи стомакот. Измазнување на грбот. Носете своја функција за градник помага да обезбедите прилагодено вклопување. Comfort + Design карактеристики флексибилно-дополнети чипка дизајнирани за удобност. Машинско миење. Стил 1026.

Карактеристики на производот

Поврзани производи