Киплики Жените Паѓаат Кардиган Клиренс Долг Ракав Цврст Капут Блуза Врвот

Киплики Жените Паѓаат Кардиган Клиренс Долг Ракав Цврст Капут Блуза Врвот

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Стил : Долги ракави, имаат џебови, само должина на колкот, отворени предни џемпери, прикривање, удобно за секојдневен кардиган. Киплики женски кардиган беше направи лесен материјал за ласкање на вашата фигура.Дизајниран во едноставен, но стилот никогаш не излегува од мода, изгледа елегантно и секојдневно во формално.Овој лесен кардиган може да се комбинира со фустани, фармерки, хеланки или што било друго. Киплики кардиган џемпер за жени 2023 совршено одговара за канцеларија, дом, училиште, патување, скара, плажа, летни ноќи, fall, зима, пролет, кампување, забава, семејно време, Фестивал и празник, Божиќ, денот на мајката, Ноќта на Вештерките, роденден, подароци, Божиќ, Велигден, фотографии итн. КАРАКТЕРИСТИКИ : Овој киплики кардиган е супер мек, пријатен, материјалот е толку удобен и ласкав на сите типови на тело!Ова е совршен основен кардиган за одење со се!Ќе ви се допадне пријатното и опуштено вклопување. Овој киплики есенски кардиган џемпер за жени со лесна за совпаѓање пролет/лето/aut/зимска сорта на бои, добро поврзан со горниот дел од резервоарот, елеци, блузи кошули или како дополнување на секој фустан за секојдневно носење, исто така одличен со фармерки, хеланки, шорцеви, здолништа, панталони. Има хакирање за закачување џемпери од кардиган за да не се испружат.ЧЕКОР 1 : Преклопете го џемперот на половина.ЧЕКОР 2 : Ставете ја куката за закачалка во пазувите и преклопете ги половината и ракавите над закачалката. ВНИМАНИЕ : (1) ние користиме Азиска големина која е 1-2 помала од САД size.It се препорачува да можете да ги проверите деталите за големината на сликата за споредба пред да ја купите, за да можете да ја изберете вистинската големина за вас.(2) поради секоја разлика во екранот, осветленоста и заситеноста на бојата, ве молиме разберете мала разлика во бојата. Машинско перење со вреќа за перење во нежен циклус, рачно миење со ладна вода, закачување за сушење, не белење.Препорачајте миење одделно од облека со светла боја.

Карактеристики на производот

Поврзани производи