Колекција Ангела Голем Ранец Од Миа К

Колекција Ангела Голем Ранец Од Миа К

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Мкф Колекција Ангела Голем Ранец Од Миа К. Карактеристика : Дизајн Со луксузни украси со златен тон, балансирајте ги животите работата и слободните моменти Со Големиот Ранец Ангела, разноврсен висококвалитетен мазен дизајн на веганска кожа, кој има посветено место за секоја потреба со мултифункционални џебови и со брави за внатрешни ракави во вашиот лаптоп додека патувате од утрински тренинг до состанок за ручек. Надворешниот патент ви дава пристап до пространиот ентериер. Големиот Ранец Ангела има ракав за количка во задниот дел, што е една од најкорисните карактеристики што може да ги има торбата за патување. Големиот Ранец Ангела има украсна ознака за багаж со нашиот потпис миа к тркалезен амблем и нашата плоча метален амблем ЏЕБОВИ : Внатрешни карактеристики пространа преграда со џебови со два ракави, еден џеб со патент и еден воздушен мрежен џеб со патент. Надворешни карактеристики секоја страна со џеб со патент и напред со џеб со патент, со внатре со две лизгање во џебови.Мерења : 12во l x 19in h x 6in W. прилагодлив ремен : 23.5 во-35in ЛУКСУЗНИ УКРАСИ СО ЗЛАТЕН ТОН : Додадете допир на софистицираност на вашиот изглед Со Големиот Ранец Ангела, со луксузни украси со златен тон. БАЛАНСИРАЈТЕ ЈА РАБОТАТА и СЛОБОДНОТО време : Совршен За модерната жена, Големиот Ранец Ангела е дизајниран да ги балансира животите работата и слободните моменти. ВИСОКОКВАЛИТЕТНА МАЗНА ВЕГАНСКА КОЖА : Изработена од висококвалитетна мазна веганска кожа, Големиот Ранец Ангела е и стилски и издржлив. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ ЏЕБОВИ : Со посветени места за секоја потреба, Големиот Ранец Ангела има мултифункционални џебови и внатрешен ракав за заклучување во вашиот лаптоп. РАКАВ ЗА КОЛИЧКА : Големиот Ранец Ангела има ракав за количка во задниот дел, што го прави совршен придружник за патување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи