Collection Collection Collection Womens Ganter Pley Inset Platform Block Heel Sundals

Collection Collection Collection Womens Ganter Pley Inset Platform Block Heel Sundals

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Сандалите на Гарнер од колекцијата Journee ќе ги остават вашите нозе да се чувствуваат поудобно од кога и да било со нивната потпетица со пета и прошетка со потпетици. Одржувањето на нозете задоволни со тоа колку ќе изгледаат добро со која било облека, нивниот плетен материјал, каишот на глуждот, деталите за јазолот, надворешната страна и дизајнот на платформата да го сторат токму тоа. Нивните отворени пети ќе ви овозможат да одите од настан на настан без страв да носите погрешни чевли. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Платформа. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристики на производот

Поврзани производи