Летни Тимови За Жени Трендовски Кратки Маици Со Ракави Со Возбуда Удобни Шорцеви Комплети Со Џебови Тренерки За Облека За Дневна Облека

Летни Тимови За Жени Трендовски Кратки Маици Со Ракави Со Возбуда Удобни Шорцеви Комплети Со Џебови Тренерки За Облека За Дневна

Во продавницата
DEN 239.84
Стока:

Добредојдовте Во Продавницата кинхвинг, ви посакувам среќен шопинг. Нашите производи се произведуваат во нашата сопствена фабрика со различни стилови. ♚Нудиме различни попусти и нудиме 30-дневна гаранција за квалитет. rest ве молиме бидете сигурни да поставите нарачка . ♚Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте ме, наша чест е да ви служиме. НЕКОЈ ПРАША. П : дали квалитетот на облеката е како што е опишано? . О : да, ако производот што го добивате не е опишан како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме целосна наплата. . П : како да ја изберете големината? . О : Почитувана Кралица, ве молиме проверете ја нашата табела со големини, предлагаме да купите една две големини поголема. Благодарам . Мравки изработени од висококвалитетна ткаенина за брзо сушење со меко истегнување. Про-кожа, еластична издржлива, ја олеснува целосната и многу удобна за носење. ✿. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас благодарам! Материјал : Жени Соодветни Комплети Изработени од Многу Мека, но Издржлива Ткаенина. Пријателска за кожата, Мека, Еластична, Удобна за Носење. Растегливата, Лесна И Дише Ткаенина Е Погодна За Цел ден, Лесна за Перење. Едноставен Живот, Едноставно Носење - Овој Основен Соодветен Комплет За Жени Е Костум Кој Никогаш Не Тргне Наопаку. Дизајниран Во Класичен Стил На Лабаво Вклопување И Никогаш Не Излегува Од Мода.Ова е Одлична Облека за Луѓе Кои Сакаат Едноставни Стилови на Облекување. Модни Тимови : Пријатни Комплети, Комплет За Дневна Облека, 2 Парчиња Облека За Жени, 3 Парчиња Облека За Жени,Соодветни Комплети,Тинејџерска Облека,Секојдневни Облеки за Жени, Тренерки, Дуксери ,Есенски Тимови За Жени, Деловни Секојдневни Облеки За Жени, Облека За Одмор За Жени. Основниот Е Трендовски-Благодарение На Неговиот Пријатен И Секојдневен Стил И Ткаенина Погодна За Кожата.Ова Жените Појавување Облека Сетови Е Може Да Се Носи Како Пижами Сетови,Салон Носи,Џогирање Костум,Тренингот Во Собата,Јога Сет И Погоден За Сите Рекреативни Прилики. Големина Известување-Големина Работи Мала Големина Цел До Предложи! Ве молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини За Специфични Мерења за Да Постигнете Совршено Вклопување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи