Тренер Средна Боја Блок Избледени Руменило Кожа Коњ Превоз Торба Чанта

Тренер Средна Боја Блок Избледени Руменило Кожа Коњ Превоз Торба Чанта

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Стил : Тренер Средна Боја Блок Коњ Превоз Торба Торба (Избледени Руменило Мулти). Материјал : Камчеста Кожа. Карактеристики : Внатрешен Џеб Со Патент, Затворање Со Магнетно Прицврстување, Облога Од Велур, 10,5" Рачка Капка. Мерки : 12 "W x 10.75" H x 5.25 " D. МСРП : Co 378 тренер (Ц5676) Средна Боја Блок Избледени Руменило Кожа Коњ Превоз Торба чанта.

Карактеристики на производот

Поврзани производи