Фелворс Мода Пуловер Блузи За Жени Среќен Божиќ Печатење О Вратот Круг Вратот Се Вклопуваат Пуловер Блузи Повик Долги Ракави Тренингот Кошули Лабава Блуза

Фелворс Мода Пуловер Блузи За Жени Среќен Божиќ Печатење О Вратот Круг Вратот Се Вклопуваат Пуловер Блузи Повик Долги Ракави

Во продавницата
DEN 244.64
Стока:

Мода Пуловер Блузи За Жени Среќен Божиќ Печати О Вратот Круг Вратот Одговара Пуловер Блузи Повик Долги Ракави Тренингот Кошули Лабава Блуза. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 150гр. големина На Пакетот : 18х18х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Тренингот Лабави Врвови Женски Маици Жени Постави Жени Топ-Табела : . Големина : S Биста : 94cm/37.01" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 59cm/23.23" Должина : 62cm/24.41"Големина : M Биста : 98cm/38.58" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 60cm/23.62" Должина : 63cm/24.80"Големина : L Биста : 102см/40.16" рамо : 46см/18.11" ракав : 61см/24.02" должина : 64см/25.20"големина : xl Биста : 106см/41.73" рамо : 47см/18.50" ракав : 62см/24.41" должина : 65см/25.59"големина : xxl биста : 110см/43.31" рамо : 48см/18.90" ракав : 63см/24.80" должина : 66см/25.98" изработен од полиестер, Мек Материјал, лесен и дише, одличен тактилен на вашата кожа. За Претстојните Зимски Денови. Тенка Памучна Вискоза Долги Ракави Кошула Жени плус Долг Ракав. Ова Е Дуксер Што Ќе Ве Направи Кул. Дизајнот На Вратот На Екипажот Ја Истакнува Вашата Клучна Коска. Прилично Декоративно Копче Може Совршено Да Ја Покаже Вашата Личност. Дизајнот На Должината И Високиот Еластичен Струк Ја Покажува Вашата Прекрасна Фигура. Вратот Врвот За Жени Лабава Вклопуваат Краток Ракав Жени 100 Полиестерски Кошули Жени. Должина за Хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете Да Ја Маичката Во Вашите Шорцеви Или Здолништа За Стилски Изглед Сите Сезони! Слоеви Долги Ракави Слатки Врвови За Жени Летни Ленти. Погоден за Секојдневен Секојдневен Изглед И Сите Прилики Особено За Канцеларија,Забави,одмор, клубови и Состаноци. Девојки Кошула Со Долги Ракави Жени Врвови Со Кратки Ракави Лабаво Вклопување. Женскиот Врв со Долги Ракави е совршен за секоја пригода, како што се забава, клуб, секојдневен живот, работа, шопинг, канцеларија, дом, спиење, патување на плажа, секојдневен живот, забави, канцеларии, училишта, зима, aut и пролет. Широката маичка со долги ракави е совршен подарок за Вашата девојка или мајка На Божиќ, роденден, годишнина и fall во затворени простории ,активности на отворено и други празници.

Карактеристики на производот

Поврзани производи