кеусн модни жени божиќни карирани снегулки печатење асиметрична роса рамо долги ракави блуза маица врвот

кеусн модни жени божиќни карирани снегулки печатење асиметрична роса рамо долги ракави блуза маица врвот

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Големина : S Биста : 98cm/38.58" ракав : 74cm/29.13" Должина : 64cm/25.20"Големина : M Биста : 104cm/40.94" Ракав : 75cm/29.53" Должина : 66cm/25.98"Големина : L Биста : 110cm/43.31" Ракав : 76cm/29.92" Должина : 68см/26.77"големина : xl биста : 116см/45.67" ракав : 77см/30.31" Должина : 70см/27.56"големина : xxl Биста : 122см/48.03" Ракав : 78см/30.71" Должина : 72см/28.35"жени божиќна карирана снегулка печати асиметрична роса рамо маица со блуза со долги ракави карактеристики : материјали : исклучен врв со долги ракави изработен од материјали доволно издржливи за вашето секојдневно носење. Полиестер, Многу удобен, лесен и мек.Дизајн : Обичен дизајн за печатење на ноќта на вештерките со долги ракави, лабав и течен врв на туника, создавајќи шармантен и елегантен стил. Изработен е од материјал, издржлив и погоден за вашето секојдневно носење.Карактеристики : овој лежерен долг ракав е женски. многу удобно за носење, ќе ве направи пошармантни и стилски, но без да покажете премногу.Колокација : врвовите со долги ракави надвор од рамото за жени би биле совршени со шорцеви, фармерки,здолништа, Потпетици.и, исто така, може да биде внатрешен во пролет илиumn. Несомнено е дека ќе биде модерен. ќе добиете комплименти кога ќе го носите овој елек. Тоа е одличен избор подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка или сестри.Повод : овие женски врвови со долги ракави се погодни за дома, одмор, патување, состанок, забава, плажа, шопинг. Тоа ќе биде убава опција за активности на отворено или внатре.Жените Божиќ Карирани Снегулка Печати Асиметрична Роса Рамо Долги Ракави Блуза Маица Топматеријал : Полиестер, Спандекс боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : големина на гпакетот : 30х20х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Овој Нов Дизајн Женска Божиќна Облека е издржлива, мека, пријателска за кожата и удобна за носење. Погоден За Божиќни активности и тематски партиски активности. Бидете шик подарок За Божиќ Или Забава за Танцување.афион. Достапно во повеќе големини, ве молиме внимателно погледнете ги деталите за големината што ги дадовме пред да купите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи