Дуртебеуа Женска Блуза Со Долги Ракави Цветни Двојни Слоеви Блузи Лабави Плисирани Мрежести Кошули

Дуртебеуа Женска Блуза Со Долги Ракави Цветни Двојни Слоеви Блузи Лабави Плисирани Мрежести Кошули

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Карактеристики : Обични Врвови,долги Ракави,Хеџинг,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Лесниот дизајн го прави пообичен и поудобен за носење. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики. или од описот. МАТЕРИЈАЛ : Блузата Со Долги Ракави Е Изработена од Мека, Свиленкаста и Лесна Сатенска Ткаенина, Дише и Удобна за Носење. Ткаенината Нема Истегнување. КАРАКТЕРИСТИКИ : Врвовите На Надуени Ракави За Жени Имаат Тркалезен Врат, Издуван Долг Ракав, Ракав Со Фенер со Жестока Еластична Манжетна, Цврсти Бои, Отстранлив Појас За Половината На Вратоврската, Полите Со Набори Од Пеплум, Грбот На Клучалката, Редовно Вклопување, Облечени Секојдневни Разноврсни Стилови и Модерни За Жени, Тинејџери и Дами. ДИЗАЈН : Блузи Со Долги Ракави За Жени Доаѓаат Со Шик Издуван Фенер Долг Ракав со Симпатична Еластична Манжетна, Која Совршено Им Ласка на Вашите Раце и Носи Роман и Трендовски Изглед. Слатки Врвови Од Пеплум За Жени Со Ремен За Половината Може Да Ја Покажат Вашата Тенка Половина, Правејќи Ве Повеќе Женствени и Елегантни. НАТПРЕВАРИ : Спарете Ги Овие Врвови Од Пеплум За Жени Совршено Со Фармерки, Панталони, Хеланки, Здолништа, Шорцеви за Секојдневен, Облечен или Елегантен Изглед. ПРИЛИКИ : Блузи Со Долги Ракави За Жени Лесно се Облекуваат Нагоре и Надолу За Повеќето Прилики, како Што Се Работа, Канцеларија, Секојдневна, Коктел, Забава, Клуб, Одмор, Бизнис, Одмор, Запознавање, Свечено И Секојдневно Носење. итн. Совршен За Пролет, Лето или Есенски Сезони.

Карактеристики на производот

Поврзани производи