Ловско Лето Блузи За Жени Трендовски Блузи Екипаж Лабава Пуловер Дно Денот На Наставникот Слатки Кошули За Печатење Маица Виолетова

Ловско Лето Блузи За Жени Трендовски Блузи Екипаж Лабава Пуловер Дно Денот На Наставникот Слатки Кошули За Печатење Маица Виолетова

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Женска Мода Лабава Тркалезна Вратот Пуловер Дно Денот На Наставникот Симпатична Печатење Краток Ракав Врвот Маица Функција : 1. Убави врвови за подароци за парови .2. Дизајнот со кружен врат ве прави попривлечни.3. Високо квалитетно производство.4. Постојат модерни кратки sleeves.5.It многу мода и ве прават толку убавина.Материјал : полиестерокција : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : машинско перење сезона : пролет, лето, aut големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере Поголема Големина На Табелата Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38,58" Рамо : 44см/17,32" Ракав : 17,5 см/6,89" Должина : 63см/24.80" вратот : 58см/22.83" . Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Рамо : 45см/17.72 " Ракав : 18см/7.09" Должина : 65см/25.59" Вратот : 59см/23.23" . Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94 "Рамо : 46см/18.11" Ракав : 18.5 см/7.28 "Должина : 67см/26.38 " Вратот : 60см/23.62". Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108cm/42.52 "Рамо : 47cm/18.50 " Ракав : 19cm/7.48" Должина : 69cm/27.17" Вратот : 61cm/24.02" . Големина : XXL Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.88" Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 20cm/7.87" Должина : 71cm/27.95" Вратот : 62cm/24.41" Lovskoo Летни Врвови За Жени Блузи На Екипажот Лабава Тркалезна Врата Пуловер Дното На Наставникот ден симпатична Печатење Краток ракав врвот Маица ВИОЛЕТОВА. Материјал : ПОЛИЕСТЕР. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Имајте убав ден!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи