Викерман Ф Килибар ЛЕД Пластична Сијалица За Замена На Пламен, пакет од 25

Викерман Ф Килибар ЛЕД Пластична Сијалица За Замена На Пламен, пакет од 25

Во продавницата
DEN 319.84
Стока:

Викерман Ф15 КИЛИБАР ПРЕДВОДЕНА Пластични Пламен замена Сијалица. Карактеристики : Е26 Никел База .96 Вати, 120 Волти, Затемнети, 14 Диоди. Доаѓа како пакет од 25 светилки. Викерман Ф15 КИЛИБАР ЛЕД Пластична Сијалица За Замена На Пламен, пакет од 25.

Карактеристики на производот

Поврзани производи