БОГАТСТВАТА НА КАРОЛИНА АМБ1327ХФ Снежни Ангели Сибирски Хаски Знаме Платно Големина На Куќа Голема, разнобојна

БОГАТСТВАТА НА КАРОЛИНА АМБ1327ХФ Снежни Ангели Сибирски Хаски Знаме Платно Големина На Куќа Голема, разнобојна

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

БОГАТСТВАТА НА КАРОЛИНА AMB1327 CHF Снежни Ангели Сибирски Хаски Знаме Платно Големина На Куќа Големи, разнобојни Снежни Ангели Сибирски Хаски Знаме Платно Големина На Куќа. Ова Големо Знаме содржи уметнички дела на Сибирски Хаски. Одличен подарок за сопственик на Сибирски Хаски. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

Карактеристики на производот

Поврзани производи