Летни Сончогледи Сини И Тен Дакел Знаме Градина Големина

Летни Сончогледи Сини И Тен Дакел Знаме Градина Големина

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Знаме Градина Големина кој раса специфични Дакел уметнички дела. Додадете го Ова шарено Градинарско Знаме за украсување За Лето, Оваа Големина На Градината На Знамето е Од колекцијата Летни Сончогледи На Каролин Богатства. Уметнички дела за вашата градина, двор или двор. Ова е дебело Двострано градинарско знаме направено од две парчиња полиестерска ткаенина. Ова знаме со големина на градина со 2 слоја е водоотпорно и отпорно на временски услови. Зборовите на знамето може правилно да се читаат од двете страни на знамето на градината. Потешки од повеќето други градинарски знамиња на располагање. Ова знаме ќе се одржи на ветер, дожд и снег. Направете ја вашата лична изјава во вашиот надворешен декор со ова шарено квалитетно градинарско знаме. Знамето е со димензии приближно 11 1/4 инчи х 15 1/2 инчи. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина. Градинарскиот штанд се продава одделно. Ова Градинарско Знаме е од категоријата Производи На Кучиња На Каролин. Двострано 2 Слојно Градинарско Знаме Со Голема Тежина Отпечатено Од Двете Страни на знамето. Совршено знаме на отворено, знаме на тремот, знаме на дворот, знаме на дворот, знаме на тревникот или дури и како внатрешен транспарент. Богатствата на каролина декоративните знамиња се отпорни на избледување, отпорни на временски услови и се мерат приближно 11 1/4 инчи х 15 1/2 инчи. Градинарско Знаме. Двострано 2 Слојно Празнично Сезонско Вертикално Знаме На Градинарски Двор За Куќа На Тревник Надвор Од Декорацијата. Богатствата На каролина Знамињата На Градината на Отворено се шијат и печатат во Соединетите држави од 2 парчиња материјал. Подебели и потешки од повеќето други знамиња. Лесно префрлете ги знамињата на вашата градина на отворено за секој празник и сезона. Знамињата на Богатствата на каролина се обоени така што тие се спротивставуваат на избледување. Нашите украсни знамиња одговараат на повеќето градинарски штандови со стандардна големина кои се продаваат одделно. Дакел подароци, дакел колекционерски предмети.

Карактеристики на производот

Поврзани производи