Доблест Перформанси Кадифе Јадење Стол Во собата на 2-ЕЕИ-4675

Доблест Перформанси Кадифе Јадење Стол Во собата на 2-ЕЕИ-4675

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Доблест Перформанси Кадифе Јадење Стол Сет на 2-ЕЕИ-4675 Прецизно контурирани, Доблест Перформанси Кадифе Јадење Стол Во Собата На Две добредојде гости со непогрешлив глам деко стил. Остриот тафтинг на каналот долж потпирачот за грб обезбедува чиста софистицираност на вашата трпезариска маса и создава прекрасна силуета во вашата дневна соба или влез. Совршена унија на минимализмот и стилот на глам деко, Комплетот За Кадифени Трпезариски Столчиња За Доблести Е погоден за модерни, современи или преодни декори од средината на векот. Со кадифен тапацир отпорен на дамки и густа подлога од пена за трајна удобност, овој иконски комплет за ретро столчиња пловно се носи на издржливи црни метални рамки и нозе обложени со прав со иглички за стапала што не означуваат. Карактеристики На Куршум : . Глам Деко Јадење Стол Во Собата. Перформанси Кадифе Тапацир. Столици За Акцент Во Средината На Векот. Иглички За Стапала Што Не Означуваат. Густа Подлога Од Пена. Цврста Црна Метална Рамка. Капацитет На Тежина на столот : 331 фунти. Сетот Вклучува : . Дво-Доблест Перформанси Кадифе Јадење Стол. Димензии На Производот : . Вкупни Димензии На Производот : 22"L x 23.5"W x 31.5"H. Димензии На Седиштето : 17.5" L x 19 "W x 20.5" H. Димензии На Потпирачот За Грб : 2.5 "L x 23.5" W x 11 " H. Дебелина На Перницата : 3"H. Висина На Ногата : 20.5" H Глам Деко Трпезарија Стол Во собата. Перформанси Кадифе Тапацир. Глам Деко Јадење Стол Во Собата.

Карактеристики на производот

Поврзани производи