Бораам Болтон Трпезарија Стол, Во собата на 2, Канелени И Светло Сива Боја

Бораам Болтон Трпезарија Стол, Во собата на 2, Канелени И Светло Сива Боја

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Трпезарискиот Стол Бораам Болтон е одличен додаток на секоја трпезарија. Двобојното седиште за ткаенина Бораам во комбинации на зелена/сива или канелена/сива со разгорени нозе од капучино создава уникатен и стилски изглед кој може да комплиментира различни дополнителни парчиња за јадење. Стилски двобојно седиште за ткаенина. Прекрасни разгорени капучино нозе. Удобно вметнување на седиштето од пена. Песочен часовник во облик на грб. Лесно Собрани.

Карактеристики на производот

Поврзани производи