Жените V Вратот Ракав Кошули Печати Чипка Обична Блуза Лабава Работа Туника Врвови

Жените V Вратот Ракав Кошули Печати Чипка Обична Блуза Лабава Работа Туника Врвови

Во продавницата
DEN 172.32
Стока:

Големина : S Биста : 104cm/40.94" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 43cm/16.93" Должина : 69cm/27.17"Големина : M Биста : 110cm/43.31" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 44cm/17.32" Должина : 71cm/27.95"Големина : L Биста : 116см/45.67" рамо : 48см/18.90" ракав : 45см/17.72" должина : 73см/28.74"големина : xl биста : 122см/48.03" рамо : 50см/19.69" ракав : 46см/18.11" должина : 75см/29.53"големина : xxl биста : 130см/51.18" рамо : 52см/20.47" ракав : 47см/18.50" должина : 77см/30.31"големина : хххл Биста : 138см/54.33" рамо : 54см/21.26" ракав : 48см/18.90" должина : 79см/31.10"големина : ххххл биста : 146см/57.48" рамо : 56см/22.05" ракав : 49см/19.29" должина : 81см/31.89"големина : хххххл Биста : 156см/61.42" Рамо : 58см/22.83" Ракав : 50см/19.69" Должина : 83см/32.68"Должина На Ракавот : долг Материјал : материјалот за кошули со 3/4 ракави е Многу удобен,мек,дише и пријателски за кожата.Карактеристики : Жени Против Вратот,Копче,Чипка, Ленени Врвови.Обична блуза кошула за жени.Одговара : одговара на големини сезона : eas/Пролет/Зима Прилика : женските врвови се одлични за спарување со слаби панталони.Совршен за работа, канцеларија, секојдневно носење, секојдневно, забава, датум, одмор, патување, погоден за пролет, лето и fall и зима.Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или Линија Дристил : Секојдневна Кошула за жени, уличен стил, можете да ја носите со различни стилови.Врзете ја карираната кошула напред со хеланки и резервоар за моден изглед/ копче надолу за да се загреете/откопчајте како лесна покривка за секојдневно носење/или во панталоните.Големина : S-5xl што добивате : 1xwomenенска Врвна Дебелина : Стандардна Јака : V-Врат Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Пол : Женски Повод : Дневно многу соодветен подарок, без разлика дали е роднина или пријател, тоа е добар избор. Се користат удобни материјали, така што не ви треба премногу време за да го организирате вашиот изглед кога излегувате. Применливи прилики се богат, секојдневен живот, семејни собири, излегување на паради итн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи