Блузи За Продажба На Лопеција-Ста За Жени Облечени Секојдневни Роденденски Подароци Жени Лето Секси Среќен Велигденски Принт Редовни Жени Со Кружен Врат Кратки Ра

Блузи За Продажба На Лопеција-Ста За Жени Облечени Секојдневни Роденденски Подароци Жени Лето Секси Среќен Велигденски Принт

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

??Летна Продавница??. Дизајниран за жени да создаваат секојдневни и удобни врвови за пролет, лето и fall. Оваа блуза со кратки ракави е изработена од висококвалитетна ткаенина, која може да создаде меки и пријатни есенски, зимски и пролетни врвови. Уникатен и модерен дизајн, натпревар со фармерки или дно, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни. Информации за производот : . - Стил : мода. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 маица големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104cm/40.94" ракав : 19cm/7.48 "Должина : 70cm/27.56" Lopecy-Sta Продажба Дозвола Блузи За Жени Облечени Повик Роденден Подарок Жени Лето Секси Среќен Велигден Печати Редовни Жени Круг Вратот Кратки Ракави Врвот Сива. Материјал : Полиестер. Блузи За Жени; Блузи За Жени Мода 2023; Женски Врвови, Маици Женски Блузи И Блузи Облечени; Блузи За Жени Облечени Секојдневно; Дами Блузи И Блузи; В Блуза На Вратот Жени; Блузи Жени Блузи И Блузи Секојдневни; Женски Блузи И Врвови Мода; Кошули Со Кратки Ракави За Жени; Кошули Со Долги Ракави За Жени; Блузи Надвор Од Рамо За Жени; Блузи Од Тантела За Жени; Надвор Од Рамо блуза за жени; Блузи Со Надуени Ракави За Жени; Секси БЛУЗА За Жени; Блузи Со Плус Големина За Жени; Летна Блуза; Женски блузи; Жени Со Ракави За Вратот; Краток Ракав За Жени; Кошула За Денот На Свети Патрикс. Ако имате било каков проблем со купувањето, ве молиме испратете ни прва порака ние ќе одговориме во рок од 24 работни часа и ќе ви дадеме задоволително решение ако оној што го добивате не испадне како што очекувавте, ве молиме контактирајте не, ќе ни биде драго да замениме нов или да ви дадеме целосна наплата!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи