Време на празник за слонова коска геометриски елен Божиќно порибување со манжетна со велур, 20 “

Време на празник за слонова коска геометриски елен Божиќно порибување со манжетна со велур, 20 “

Во продавницата
DEN 367.84
Стока:

Додадете совршен допир за завршна обработка на вашиот приказ за одмор со порибување на елени за време на празници со манжетна со велур. Направено од врвни материјали, ова порибување на елени со ленени со манжетни со велур со велур е сигурно да го надополни вашиот декор за празници и да го натера вашиот мантел да изгледа подобро од кога било. Дизајниран во класичен постелнина со велур велур преклопена над манжетната и извезена елен нанапред, ова безвременско порибување е креативен начин да им дадете подароци на пријателите и семејството. Проверете ги сите Божиќни украси од време на одмор, така што вашите свечености ќе бидат весели и светли. Подгответе се за најсреќното време од годината со порибување на елени за време на празниците со манжетна со велур. Holiday Time Ivory Linen Geometric Deer Christmas Stocking with Faux Suede Cuff, 20" : Designed in linen with an embroidered deer on front, faux suede fold-over cuff, and plaid piping. Silver bell with twine bow. A durable loop allows the stocking to Бидете обесени од оџакот со внимание во привремено. Елегантен Божиќен стил го олеснува ова порибување со други Божиќни чорапи и украси за време Деца и возрасни исто така. Дизајн од едната страна. Местото чисто само со благ детергент. Не измијте. Не исушете чиста. Само декорација. Не играчка.

Карактеристики на производот

Поврзани производи