Трговска марка ликовна уметност Нова Англија Божиќ Канвас уметност од Мајкл Бланшет Фотографија Црн мат, рамка од дрво

Трговска марка ликовна уметност Нова Англија Божиќ Канвас уметност од Мајкл Бланшет Фотографија Црн мат, рамка од дрво

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Уметник : Мајкл Бланшет Фотографски предмет : Пејзаж за пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметност „Нова Англија Божиќ“ платно уметност од Мајкл Бланшет Фотографија Црн мат, Вуд рамка : Уметник : Мајкл Бланшет Фотографија. Тема : пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : Рамка од дрво, црна матка, акрилик.

Карактеристики на производот

Поврзани производи