Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно за печатење „Ноќи“ - портокалово, зелено

Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно за печатење „Ноќи“ - портокалово, зелено

Во продавницата
DEN 271.84
Стока:

1001 ноќи, е вешто направено боемско уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна портокалова боја, ова ликовно печатење од Авенија Писта е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација . Геометриски дизајн со тема на обрасци за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и Nail и Hanger . Печатено со употреба на ултра-премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Карактеристики на производот

Поврзани производи