Stuple Industries свежа лимонада рустикална земја цитрус овошје знак платно wallидна уметност, 30, дизајн од Кортни Моргенстерн

Stuple Industries свежа лимонада рустикална земја цитрус овошје знак платно wallидна уметност, 30, дизајн од Кортни Моргенстерн

Во продавницата
DEN 1199.84
Стока:

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 40 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметничките дела се однесуваат на : малина, лимон, лимонада, знак. Дизајн од Кортни Моргенстерн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи