Трговска марка ликовна уметност кујна платно уметност „Турпин овошје II“ од Турпин

Трговска марка ликовна уметност кујна платно уметност „Турпин овошје II“ од Турпин

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Тема : Кујна. Стил : Традиционален. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимот Визија. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, меуми и приватни колекционери. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Уметник : Турпин. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години.Уметник : Turpinsubject : Cuisine Style : Trational Product Type : Gallery-завиткана платно Арта Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има гроздобер илутација на портокал.000 слики годишно. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, меуми и приватни колекционери.

Карактеристики на производот

Поврзани производи