Алмај Веѓа Стајлер Веѓа Маскара, Јасно

Алмај Веѓа Стајлер Веѓа Маскара, Јасно

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Добијте Навистина Вистински Веѓи Со НОВАТА Маскара За Веѓи Алмај Стајлер. Оваа Маскара од брендот што го знаете и сакате содржи уникатна Лигава Четка која ги обликува, младоженците и ги исполнува веѓите за поцелосни веѓи со природен изглед. Едноставно нанесете на веѓите накратко, нагоре потези. Маскарата За Веѓи Во Стилот На Веѓите Алмај е посебна и исто така помага во состојбата со специјална мешавина на состојки, вклучително И Масло Од Марула што ви помага да навлажнете. Маскарата За Стајлер За Веѓи Алмај вклучува лигава четка за апликација без грешки и може да се најде во 4 нијанси, вклучително и јасна. Прецизна маскара за веѓи која обликува, младоженци и полни. Услови со специјална мешавина на состојки, вклучувајќи Масло Од Марула. Лигава Четка за грешка бесплатна апликација. Достапно во 4 нијанси, вклучувајќи јасно. Тестиран хипоалергичен, офталмолог, погоден за чувствителни очи и носители на контактни леќи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи