Римел Вондер ' Лукс Волумен Маскара, Екстремно Црна, 0. оз

Римел Вондер ' Лукс Волумен Маскара, Екстремно Црна, 0. оз

Во продавницата
DEN 159.68
Стока:

Римел Вондер ' Маскарата Со Луксузен Волумен обезбедува мазен, полн волумен. Натопени со луксузни масла од арган, маракуја, марула и камелија за мазни и условени трепки. Грутка -, долготрајна, отпорна на дамки, отпорна на снегулки и лесна за отстранување. Натопени со 4 луксузни масла. Четка за одвојување на трепките. Отпорен на дамки и отпорен на снегулки. Без грутки, долготрајни. Убави претрупан трепките. Нов производ. Доаѓа во оригинално малопродажно пакување. Кутијата може да покаже абење. Натопени со луксузни масла од арган, маракуја, марула и камелија за мазни и условени трепки. Натопени со 4 луксузни масла. Четка за одвојување на трепките. Smugge-доказ и снегулки-доказ.

Карактеристики на производот

Поврзани производи