Маскара За Шминка, Крем За Маскара Густа Трајна За Забава За Секојдневна Употреба

Маскара За Шминка, Крем За Маскара Густа Трајна За Забава За Секојдневна Употреба

Во продавницата
DEN 271.68
Стока:

Маскара За шминка, Крем За Маскара Густа Трајна За Забава За Секојдневна Употребаспецификација : Тип На Ставка : Кремфункција На Маскара : Список На Пакети За Шминка : 1 х Крем За Маскара 1 кеса За Складирање Лесно се отстранува шминката, само користете памучна подлога натопена во средство за отстранување шминка за лесно отстранување. Водоотпорните ги одржуваат трепките непроменети во текот на денот без губење шминка. Специјално дизајниран за издолжување на трепките, правејќи ги трепките поубави. Брзо сушење, против валкање, отпорно на пот и нема да колачи, ќе падне или ќе се исуши. Природни состојки, безбедни и нема да предизвикаат никаква иритација на очите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи