Вода Чевли Мажи Жени Возрасни Брзо Сува Аква Чорап Бос за Плажа Пливање Река Базен Езеро Пешачење Кајак Сурфање

Вода Чевли Мажи Жени Возрасни Брзо Сува Аква Чорап Бос за Плажа Пливање Река Базен Езеро Пешачење Кајак Сурфање

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Опис На Производот. . Повеќе Прилики . Нуркање, Пловење, Одбојка На Песок,Сурфање На Ветер, Едрење,Нуркање,Аеробик Во Вода,планинарење Со Водопади,Рафтинг,Вејкбординг,воден парк,Цевки,Кајакарство,поток-патување, вежби на Отворено~ . Јази Вода Чевли . Нашите чевли ве носат на одмор на отворено со вашето семејство и блиски пријатели и ви даваат спомени кои чукаат срце додека уживате во убавината на природата. . Удобно И Флексибилно . Ултра-Дише . Амфибиски . Прочитај повеќе . . . . Воздушна Пропустливост И Еластичност . Мрежестиот горен дел има добра воздушна пропустливост и еластичност.Обезбедете целосно завиткување за вашите стапала без да ја загрозите флексибилноста на движењето.Донесете удобно искуство со облекување.Сигурни сме дека ќе ви се допадне. . 3Д Нелизгачки Шари . Надградениот гумен дебел ѓон обезбедува подобра заштита и лесно може да се справи со различни тешки услови на патот.3Д нелизгачките шари го зголемуваат триењето и адхезијата на патеката за да спречат лизгање.Совршен за спортови на вода или пешачење. . Заштита На Палецот . Уникатните дебели капачиња на прстите можат да дадат обезбедува дополнителна поддршка и амортизирање,заштитувајќи го палецот од повреди при пешачење или качување по карпи. Прочитајте повеќе Модни Чевли За Вода Модни Чевли За Вода Модни Чевли За Вода Боја Црно Сиво Зелено Брзо Сушење . Гумен ѓон . ЈАЗИ : не само за заштита, туку и за компанијата. Сеопфатна Заштита : Дебелите гумени стапала и капачето на прстите ги одржуваат вашите стапала целосно заштитени од остри предмети и обезбедуваат одлично амортизирање. 3Д нелизгачките шари обезбедуваат исклучителен стисок дури и во лизгави услови. Ова го прави одличен избор за спортови на отворено. Удобност и Флексибилност : чевелот има еластична вамп што се вклопува цврсто на вашите нозе, а дизајнот "удобни чевли" значи дека е лесно да се лизга и исклучува. Заедно со неговата мала тежина и без незгодни, нема да се заморите да ги носите!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи