Чудо на нација Девојки со долги ракави маички со екипаж, 5 пакувања, големини 4- & плус

Чудо на нација Девојки со долги ракави маички со екипаж, 5 пакувања, големини 4- & плус

Во продавницата
DEN 201.44
Стока:

Овие деца-тешки, над основните маички од Wonder Nation се задолжителни за гардеробата на вашето мало девојче. Удобниот стил на екипаж и стил на долги ракави е совршен за време на игра или случајно дружење дома-и доаѓа во пет пакувања за заштеда на пари, за да можете да се занимавате. Исклучиво на. Вклучува 5 маици со долги ракави. Екипаж. Долги ракави. Цврст тон; отпорни на избледени. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маици со долги ракави на девојчињата од Wonder Nation.

Карактеристики на производот

Поврзани производи