Чудовик W 5255-Women's Clubstring Scrub Pant

Чудовик W 5255-Women's Clubstring Scrub Pant

Во продавницата
DEN 396.32
Стока:

Современ дизајн на рамен фронт со деко -зашивање на џебови и стилизирање на директно нозе. W1 Карактеристични силуети прилагодени за сите форми и големини, W2 водечка структура на микро-влакна технологија, функционална алатка W3 со употреба на пространи џебови, повеќе додатоци за додатоци создава одлична организација. Комплетна мрежна лента за влечење со задниот еластичен половината | Два предни наклонети џебови | Стилизирани носители на карго -џеб десна страна | деко зашивање на задниот џеб со слот за пенкало | Редовен 31 инчен инсем, ситница 28 ½ инчи, висок 33 инч | 2 -инчен страничен вентил за вентил на полите на полите | Бартак зашивање за зајакнување на стресните точки на целосна лента со лента со лента со еластична половината. Две предни џебови. Стилизирани носители на џеб од карго десна страна. Деко зашивање на задниот џеб со слот за пенкало. Редовен 31 инчен инсем, ситни 28 инчи, високи 33 инчи. Должини на инсем : редовно 31 ", Petite 28,5", висок 33 ".

Карактеристики на производот

Поврзани производи