Reените на Reebok Womensенски непречено хипстер гаќички, 4-пакувања

Reените на Reebok Womensенски непречено хипстер гаќички, 4-пакувања

Во продавницата
DEN 254.08
Стока:

Беспрекорни гаќички на Рибок, даваат мазно, удобно вклопување. Loveе го сакате мекото чувство и уредниот невидлив изглед на овие гаќички. Погодното четири пакувања ви заштедува време и пари. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. 4-пакет вклучува : 4 пара гаќички. Гаќички за хипстер; Целосно покривање на грбот. Удобна, еластична лента за половината. Беспрекорен за изглед без шоу; лесен материјал. 95% најлон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Reebokенски женски четири пакувања беспрекорни гаќички за хипстер.

Карактеристики на производот

Поврзани производи