Колекцијата Каролина ткајачи Орвел колекција Ешфилд црвена област килим

Колекцијата Каролина ткајачи Орвел колекција Ешфилд црвена област килим

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Каролина ткајачи Орвел колекција Ешфилд Црвена област килим (5'3 x 7'6) Создадете атмосфера и на дизајнот на стариот свет и современиот стил во вашиот дом со додавање на овој декадентен и традиционален килим во областа на вашиот декор. Суптилната боја му дава можност на овој килим да се меша со скоро секоја егзистентна шема на бои. Возразен со најдобрата демант Јарнсунпаралелализирана визуелна точка за димензија на поени за јасноста : 100-процентни полипропилелетекс : висина на Yespile : Креирај атмосфера на стариот дизајн и современи Стил во вашиот дом со додавање на овој декадентен и традиционален килим во вашиот декор. Суптилната боја му дава можност на овој килим да се меша со скоро секоја егзистентна шема на бои. Ткаени со најдобрите предива од демант. Неспоредлива визуелна димензија. Јасност на дизајнот на пинот. Примарни материјали : 100-процент полипропилен. Латекс : Да. Висина на купот : .50 инчи. Стил : Традиционален. Примарна боја : црвена. Секундарни бои : црна, слонова коска, злато, кафеава. Модел : Ориентална. СОВЕТ : Препорачуваме употреба на подлога што не е на лизгање за да се задржи килимот на место на мазни површини. Сите големини на килим се приближни. Поради разликата на боите на мониторот, некои бои на килим може да варираат малку. Се обидува точно да ги претставува сите бои на килими. Погледнете го горенаведениот текст за опис на боите прикажани на фотографијата.

Карактеристики на производот

Поврзани производи