Предна Прошетка Жени Завиткајте Фустани Со Лизгање На Квадратен Врат Без Ракави Без Грб Краток Мини Фустан Клуб За Ремени За Шпагети Летна Плажа Сарафан Црвен XL

Предна Прошетка Жени Завиткајте Фустани Со Лизгање На Квадратен Врат Без Ракави Без Грб Краток Мини Фустан Клуб За Ремени За

Во продавницата
DEN 447.84
Стока:

Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Квадратен Врат И Сјајот Ручен Дизајн Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Натпревар - Мини Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне. Ткаенина : 95%Полиестер, 5%Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Дизајн : Секси Бодикон Краток Фустан.

Карактеристики на производот

Поврзани производи