Термички екипаж на долги ракави на Georgeорџ Машки, до големина 5xl

Термички екипаж на долги ракави на Georgeорџ Машки, до големина 5xl

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Thermalорџ мажите за истегнување термички е секојдневна есенцијална, нудејќи стил, удобност и издржливост. Овој екипаж е изработен од мека термичка ткаенина на допир со навестување на спандекс за дополнителна удобност. Изберете од Ass Sortment на бои и облечете ја оваа ажурирана екипа сама по себе или поставете ја со вашата омилена јакна од деловно секојдневно до трчање. Истегнете ја мека допир простор за боја на допир термички. 57% памук, 40% полиестер, 3% спандекс. Нежен допир. Долги ракави. Означете бесплатно. Засилени споеви за дополнителна издржливост.

Карактеристики на производот

Поврзани производи