Графичка Америка, мојата прва маичка за Денот на таткото за маица за машка машка

Графичка Америка, мојата прва маичка за Денот на таткото за маица за машка машка

Во продавницата
DEN 254.24
Стока:

Покажете го денот на вашиот прв татко со оваа машка графичка мета. Одличен подарок за маица за Денот на таткото, родендени, Божиќ или секојдневно носење. Гордо прикажете ја вашата loveубов да бидете тато или дајте му како совршен подарок за пријател или член на семејство во вашиот живот. Оваа висококвалитетна машка маица со кратки ракави е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично, без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за Денот на таткото, или секојдневно облекување . Нашата облека инспирирана од татковството покажува свежи стилови за тато на трендовски обична облека . Изберете го омилениот дизајн на маицата на првиот ден на таткото и подобрување на вашата гардероба . Класичен, удобен унисекс вклопуваат . прислушувани вратот и рамената . Достапно во најразлични бои и големини, вклучително и дополнителни големи големини на облека за мажи . Големини Small-6xl (достапноста може да варира) . 100% памук и 90/10 памук/поли (Спорт Греј ) . печатено во САД.

Карактеристики на производот

Поврзани производи