Бесплатно собрание за секојдневен џеб за маж со долги ракави

Бесплатно собрание за секојдневен џеб за маж со долги ракави

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Умно направено во органски памук, маицата со долг ракав на слободното склопување обезбедува неспоредлива мекост за животен изглед и чувство од самиот почеток, совршено под вашите бесплатни кошули со фланел со фланели, дуксери и многу повеќе. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Лев џеб на градите. Карактеристики : Екипаж со ребра; Ултра-меко чувство. Џеб со долги ракави за мажи од слободно собрание.

Карактеристики на производот

Поврзани производи