Женска Клементина Органска Фина Маичка На Жената

Женска Клементина Органска Фина Маичка На Жената

Во продавницата
DEN 267.68
Стока:

4.3 мл., 100% чешлан прстен-откачи памук30 синглови Предиво Сиво е 90% памук со прстен / 10% полиестерска лента од рамо до рамо и јака со 3/4 шевови7/8" ракав со двојна игла и долен хемдвојно-сатенска жилет лаборатори100% памучна нишка на бело " Женски Клементин Органски Фин Дрес Женски Класичен Т-кошула.

Карактеристики на производот

Поврзани производи