економски Дами ' 4. оз., Органски Памук Класичен Краток Ракав Маица-EC3000

економски Дами ' 4. оз., Органски Памук Класичен Краток Ракав Маица-EC3000

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

економски Дами 4.4 мл., 100% Органска Памучна Класична Маица Со Кратки Ракави-EC3000, ec3000, EC3000, SKY, L, Маици, Женски Органски Памучни Обични Маици, 100% сертифициран органски памук со прстен ; рамениот спој е чист-завршен со лента за само-ткаенина; Атлетската Сива боја е 4,25 мл., 60% органски памук со прстен, 40% полиестер; врат од памук/спандекс ребро; странична конструкција; шевови со двојна игла покриени со шевови 100% сертифициран органски памук со прстен ; чист спој на рамото-завршен со лента за самостојно ткаенина; Атлети. ц Греј е 4,25 мл., 60% органски памук со прстен, 40% полиестер; врат од памук/спандекс ребро; страничен спој. нструкција; двојна игла покриени рабови.

Карактеристики на производот

Поврзани производи