твифер плус големина блузи за жени копче маица свртете надолу модни врвови куп женски кошули печатење плус големина блузи

твифер плус големина блузи за жени копче маица свртете надолу модни врвови куп женски кошули печатење плус големина блузи

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

72 "Должина : 67см/26. Обезбедуваме комплетни гаранции по продажбатасезона : Цела Сезонаден : Женски Повод : Дневен,Деловен,Свадба,Забава,Спорт,Божиќ, Ноќта На Вештерките, Денот На Вљубените, Денот На Свети Патрик, Велигден, 4 јули, Денот На Независноста, Денот На Благодарноста, Денот На Таткото, Денот На Мајката, Супер Боул, домашно слободно време, спортски материјал : Шифон Шема Тип : Печатен Стил : Секојдневен,Моден,должина на слободно време : Како Што Е Прикажано : Одговара На Големината На Дебелината : Лесен Начин За Перење : Ладно Миење Раце,Закачување Или Суво Пакување Со Линија Вклучуваат : Врвови од 1 Парче} материјал + ова изработено Од Висококвалитетни Материјали, Доволно Издржливо За Вашето Секојдневно Носење.61 "Должина На Ракавот : 47cm/18. €Карактеристики : модерен изглед, убава форма, удобен за носење или носење, едноставен за чистење и може да се примени на разни сцени, што е совршен подарок за другата половина. Големина : XXL САД : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 50 Биста : 126cm/49. ●Големина●ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите. Големина : XL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 122cm/48. ®Натпревар}производите совршени за секојдневна облека, активни спортови, училиште, работа, одмор, забава, лежење во куќата или секојдневна употреба. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти. ①Прилики божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот На Вљубените, Денот На Свети Патрик, Велигден, 4 јули, Денот На Независноста, Велигден, Денот на Благодарноста, Денот на Таткото, Денот на Мајката, Супер Боул, домашно слободно време, спортови на отворено.93 "Должина : 65см/25. Одличен избор за жени, мажи, момчиња, девојчиња, тинејџери, факултет, унисекс, големина, Ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите.46 "Должина На Ракавот : 45см/17.31 "Должина На Ракавот : 43см/16.

Карактеристики на производот

Поврзани производи