Оливија Родриго Стока истури ур храброст Маица Оливија Родриго Маици Ракави Класичен

Оливија Родриго Стока истури ур храброст Маица Оливија Родриго Маици Ракави Класичен

Во продавницата
DEN 287.84
Стока:

Size : XXS,Shoulder : 38cm,Chest : 41cm,Length : 61cm,Sleeve : 19cm Size : XS,Shoulder : 40cm,Chest : 44cm,Length : 63cm,Sleeve : 20.5 cm Size : S,Shoulder : 42cm,Chest : 47cm,Length : 65cm,Sleeve : 22cm Size : M,Shoulder : 44cm,Chest : 50cm,Length : 68cm,Sleeve : 23.5 cm Size : L,Shoulder : 46cm,Chest : 53cm,Length : 71cm,Sleeve : 25cm Size : XL,Shoulder : 48cm,Chest : 56cm,Length : 74cm,Sleeve : 26.5 cm Size : 2 XL,Shoulder : 50cm,Chest : 59cm,Length : 77cm,Sleeve : 28cm Size : 3 XL,Shoulder : 52cm,Chest : 62cm,Length : 79cm,Sleeve : 29.5 cm Size : 4 XL,Shoulder : 54cm,Chest : 65cm,Length : 81cm,Sleeve : 31см Оливија Родриго.

Карактеристики на производот

Поврзани производи