Глонме Менс Екипажот Вратот Мода Основни Маици Секојдневен Плажа Маици Печатени Одмор Лето Блузи Маица

Глонме Менс Екипажот Вратот Мода Основни Маици Секојдневен Плажа Маици Печатени Одмор Лето Блузи Маица

Во продавницата
DEN 255.84
Стока:

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Печатени Блузи, Маица За Маици На Вратот На Екипажот, Маица Со Кратки Ракави, Секојдневна Блуза, Тип На Летна Плажа : Цветно Печатена Боја : Бела, Каки, Розова, Црвена, Зелена, Виолетова, Јаглерод, Црна, Кралска Сина (По Избор)Големина : XS, S, M, L, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)материјал : 100% Памучно Деколте : Ѓердан На Екипажот : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1.Материјал : 100% Памук. Мека и удобна за вашата кожа, костум за секојдневно носење или работа.2.Дизајн : Меки И удобни Маици со кратки ракави кошули, врат на екипажот и печатен дизајн, меки на допир за удобно носење, се чувствуваат одлично во текот на целиот ден.3.Погодна Пригода : секојдневна, канцеларија, работа, датум, слободно време, спорт, патување, улица итн. Доволно е јасен за работни денови и доволно удобен за викенди. Совршен подарок за семејства, пријатели Или момче Содржина на пакетот : 1 Х Машки Врвови (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Машки Врвови Со Кратки Ракави, Маичка На Вратот На Екипажот, Секојдневна Маичка Блуза, Летна Маица На Плажа. Материјал-100% Памук. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Обични Врвови Со Кратки Ракави, Летни Маици Со Пуловер На Вратот На Екипажот ,Удобна и Мека Маица, Тенок Фит Основен Маичка, Трендовски и Убав. Повод-Удобно И Витко Секојдневно Носење, Совршено За Секојдневни Прилики Работа, Спорт, Одмор, Фитнес, Трчање, Возење Велосипед, Плажа И Секојдневно Носење Итн. Натпревар-Спарете Се со Вашите Омилени Панталони, Хеланки, Црни Панталони или Тексас Фармерки за Класичен Изглед Кој Никогаш не Излегува од мода.

Карактеристики на производот

Поврзани производи