Ханес Машки Х-Темпо Краток Ракав Маичка

Ханес Машки Х-Темпо Краток Ракав Маичка

Во продавницата
DEN 463.52
Стока:

Технологијата X-Temp се прилагодува на температурата, околината и активноста за да ве одржува ладни и суви за целодневна удобност. Измешана ткаенина со прстен од 4,5 унци за најмека рака во маиците за изведба. Ткаенина што ја отстранува влагата со динамична контрола на пареата. Вратот со двојна игла со шевови со три четвртини инчи поставете рамна јака и лента за рамо до рамо за издржливост. Машка Маичка Со Кратки Ракави Со Х-темперамент На Ханес : Измешана ткаенина со прстен од 4,5 унци. Технологијата X-Temp се прилагодува на температурата, околината и активноста за да ве одржува ладни и суви. Ткаенина што ја отстранува влагата. Вратот со двојна игла со врат со три четвртини инчи лежеше рамна јака. Рамо до рамо лента за издржливост . Деколте на екипажот. Кратки ракави. Машина за перење ладно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи