Тоа Пенивајз Кловн Лице Машка Црна Графичка Маичка-Мала

Тоа Пенивајз Кловн Лице Машка Црна Графичка Маичка-Мала

Во продавницата
DEN 287.84
Стока:

Оваа машка црна графичка маичка е страшна на сите вистински начини! Пенивајз се одликува со голема, шарена графика која е професионално испечатена за да се обезбеди долготраен квалитет на печатење. Маичката За Облека За Ит вентилатор е соодветна црна и има кратки ракави за удобност и стил во секое време. Класичната хорор филмска облека е изработена од 100% памучен дрес однапред. Може да се мие во машина во ладна вода со слични бои, а потоа да се исуши за лесна нега. Како официјално лиценциран производ, оваа маичка од Пенивајз прави совршен подарок за секој обожавател На Стивен Кинг и Ит филмот. ПРИЛАГОДЕН ДИЗАЈН-машката графичка маица Пенивајс има голема, смела графика која е професионално испечатена за да се обезбеди долготраен квалитет на печатење. КРАТОК РАКАВ-маичката За Облека Ит 2017 вклучува кратки ракави за удобност и стил во секое време. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНА-оваа застрашувачка машка графичка маица од кловн е официјално лиценцирана и 100% автентична, што ги прави совршен подарок за секој обожавател на филмовите На Стивен Кинг. ВИСОКОКВАЛИТЕТНА-графичката маица Пенивајс е изработена од висококвалитетни памучни материјали. ИНСТРУКЦИИ ЗА НЕГА - ит 2017 филмска облека машката маичка може да се мие во машина на ладно со слични бои, а потоа да се исуши за брза, лесна нега.

Карактеристики на производот

Поврзани производи