Реверзибилен ремен на бод на Georgeорџ Машки

Реверзибилен ремен на бод на Georgeорџ Машки

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Реверзибилниот ремен на реверзибилниот раб од 32мм на Georgeорџ се облекува во која било облека за работа или викенд изглед со својата класична црна страна или неговата обична кафеава страна. Достапно во повеќе големини. Georgeорџ Машки 30мм реверзибилен појас за бод на пердуви : го менува црното до кафеаво. Никел полска тока финиш. Прилагодлива лента со единечен затворање на постери и метал чувар на метал. Лесно брише чисто. Рачно изработено. Достапно во големини 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46-48 и 50-52.

Карактеристики на производот

Поврзани производи