Докерс машка плетенка и фустан појас, тен, тен

Докерс машка плетенка и фустан појас, тен, тен

Во продавницата
DEN 191.84
Стока:

Суштински додаток во секоја машка гардероба, овој плетенка појас на мажите Докерс ќе се чувствува сигурно и удобно за целодневно носење. Овој појас има класичен покачен изглед, додека цврстата ткаена лента за појас е мазна на допир и е направен да трае. Докерс е овластување во каки панталони повеќе од 30 години, природно дојде да се произведуваат машки ремени кои комплиментираат и опфаќаат ист стандард на квалитет како и традиционалната колекција Докерс. Традиционален стил : Овој појас најдобар во дизајнот на час е она што ви треба за да ја воздигнете облеката. Одликувајќи се со еднократна тока во метална завршница и плетенка за плетенка за да додадете димензија на вашиот изглед . Дизајн на Докерс : Вашата дневна одлука за тоа што да носите само стана лесно - спарете го овој појас со фармерки или чиноси за обичен и сепак, полиран изглед. Брендот Докерс се залага за обична, квалитетна женска облека што може да се носи во канцеларијата, како и кога излегува. Големина : Достапно во големини мали-X-големи. Мал (30-32), среден (34-36), голем (38-40), X-LARGE (42-44). Препорачуваме да нарачате појас 2 "поголем од големината на половината за најдобро вклопување . мерки за ремен мерки 1,18" ширина за лесно да се вклопат во вашите пантолони. За најдобра грижа, само чисто место.

Карактеристики на производот

Поврзани производи