Бесплатно склопување Miniенски квадратен врат мини фустан со ракави на руфли

Бесплатно склопување Miniенски квадратен врат мини фустан со ракави на руфли

Во продавницата
DEN 303.84
Стока:

Концептот е едноставен, ефектот е толку стилски. Фустанот на квадратниот врат на Слободен склопување има без напор дизајн, додава неколку удари и исто како што имате секојдневен фустан кој е женски и забавен. Лизгајте го овој фустан со некои сандали, обетки за обрачи и подготвени сте да го украдете шоуто. Исклучиво на. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Должина : мини фустан; приближно. 33 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки, ракави за тресење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : квадратно деколте пред и задниот дел со задниот дел; Супер-меко чувство; нелиран. Облечен на женски квадратни врат од слободно собрание.

Карактеристики на производот

Поврзани производи