Лето Долг Фустан За Жени Жени Мода Печатени Повик Круг-Вратот Без Ракави Долг Фустан Долг Летен Фустан За Жени Долг Фустан За Жени Лето

Лето Долг Фустан За Жени Жени Мода Печатени Повик Круг-Вратот Без Ракави Долг Фустан Долг Летен Фустан За Жени Долг Фустан За

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22" Должина : 90см/35.43" Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58" Должина : 91см/35.83" Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 102см/40.16" Должина : 92СМ/36.22" ГОЛЕМИНА : XL големина : X-големи сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 108см/42.52" Должина : 93см/36.61" големина : Xxl големина : 2x-големи сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 114см/44.88" ДОЛЖИНА : 94СМ/37.01" _ женска мода печатени повик круг-вратот Долг Фустан Без ракавикарактеристики : 1. Карактеристики : Печатен, кружен врат, без ракави, секојдневна облека, секојдневна облека, модерен и модерен дизајн, модерна и секојдневна облека.2. Материјал : Полиестерски влакна, изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни, меки и удобни.3. Специјалниот дизајн со цврста боја го прави фустанот посвеж и елегантен.4. Повод : Одмор, секојдневен живот, роденден, состанок, танцова изведба, собир, свадба, семеен одмор итн. Погоден за лето и пролет.5. Ова е супер дише лесен фустансезона : летен пол : женска, женска прилика : секојдневен, секојдневен материјал : тип на полиестерпетер : цврст стил на боја : секојдневна и модерна должина : должина на минислиев : краток ракавкако да се исчисти : миење раце ладно, закачување или сушење што добивате : 1 Еез фустани [ летен долг фустан за жени ]Карактеристики : Печатен, кружен врат, без ракави, секојдневен носење, секојдневна облека, модерен и модерен дизајн, модерна и секојдневна облека. [долг летен фустан за жени ]Материјал : Полиестерски влакна, изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни, меки и удобни. [долг фустан за жени лето ]специјалниот дизајн со цврста боја го прави фустанот посвеж и елегантен. Повод : Одмор, секојдневен живот, роденден, состанок, танцова изведба, собир, свадба, семеен одмор итн. Погоден за лето и пролет. Ова е супер лесен фустан што дише.

Карактеристики на производот

Поврзани производи