Inktastic Гледам Фудбал Со Мојот Подарок Џиџи Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Inktastic Гледам Фудбал Со Мојот Подарок Џиџи Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Гледањето Фудбал Со Баба е најголемото време! Гледам Фудбал Со Мојата Маица Џиџи Мало Дете, совршен роденденски подарок за тоа малечко кое сака да гледа спорт со своите баби и дедовци. Inktastic Гледам Фудбал Со Мојот Џиџи Дете Краток Ракав Маица Унисекс Сина И ХЕДЕР 3 T. Прави симпатична бебе туш подарок за фудбалски фанатици!. Совршен начин да го започнете денот на играта со вашата идна ол стар!. Гледам Фудбал Со Мојата Маица Џиџи Дете. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. спорт баба момче спорт симпатична срца недела време дете предучилишна детска облека облека.

Карактеристики на производот

Поврзани производи