Ноќта На вештерките Начин За Славење

Ноќта На вештерките Начин За Славење

Во продавницата
DEN 0.33
Стока:

Трик или лекување! Оваа Маичка За Ноќта на Вештерките Од Патот за Славење има забавен, празничен принт со удобен дизајн со кратки ракави. Совршен за сезоната на духови, гоблини и пошироко, оваа маичка за момчиња се спојува со неговите омилени шорцеви, фармерки или џогери за целосен, секојдневен изглед! Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Фит : Опуштено. Деколте : Екипажот. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Краток. Џебови : Никој. Карактеристики : Контраст печатење. Момчиња Ноќта На Вештерките Екипажот Маица Од Начин Да Го Прослават.

Карактеристики на производот

Поврзани производи