Инктастичен Г Дин Украде Твоето Срце Подарок Дете Момче Девојка Маица

Инктастичен Г Дин Украде Твоето Срце Подарок Дете Момче Девојка Маица

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Кога имате малку срцекршач на вашите раце, знаете дека сте во неволја. Г-Дин Украде Твоето Срце Дете Маица, совршен подарок денот На Вљубените за мали момчиња кои крадат срца со само насмевка. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастичен Г Дин Украде Твоето Срце Дете Краток Ракав Маица Машки Кралската Сина 7. Совршен за преслатки бебиња и крадци на срце На Денот на Вљубените. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. валентин деца валентин среќен симпатична љубов подарок дете предучилишна детска облека облека.

Карактеристики на производот

Поврзани производи